JAKOŚĆ

JAKOŚĆ

Jakość doprowadzenia wody do dystrybutora.

W 90% przypadków woda dostarczana jest za pomocą elastycznego przewodu o średnicy 6 mm, który w praktyce wygląda jak przewód elektryczny. Aby łatwo można było go rozpoznać wykonany jest w kolorze niebieskim. Decydującą kwestią jest wybór renomowanego producenta, gdyż tańsze zamienniki należy częściej wymieniać, co może powodować dyskomfort dla użytkownika. W bardziej zaawansowanych instalacjach na dużych obiektach istnieje możliwość wykonania instalacji rur hydraulicznych.

Jakość dystrybutora.

Doskonale wiemy, że oprócz ważnej kwestii jaką jest design i jakości wykończenia dystrybutora, kluczową rolę pełni niezawodność sprzętu. Dystrybutor powinien przede wszystkim odznaczać się wieloletnią bezawaryjnością , aby spełnić oczekiwania użytkownika. Urządzenia z naszej oferty wyposażone są w zbiorniki z grzałką opaskową, która nie ma styczności z wodą, dzięki czemu nie osadza się na niej destrukcyjny kamień. Dodatkowo wszystkie zbiorniki w urządzeniach wykonane są z wysokiej klasy stali nierdzewnej, co gwarantuje wieloletnią eksploatację.

Jakość wody.

W systemie SmartWater instalujemy media filtracyjne renomowanego producenta, firmy 3M. Głowice w tych mediach pozwalają na wymianę wkładu i sanityzację urządzenia w szybki i nieinwazyjny sposób. Wkłady filtracyjne przygotowane są specjalnie pod kątem dystrybutorów filtracyjnych serwujących wodę do picia bezpośredniego. Ich skuteczność potwierdza szereg certyfikatów oraz atest PZH.