Smart Water - poznaj naszą misję.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest właściwe nawadnianie naszych organizmów. Dlatego każda organizacja musi sprostać temu wyzwaniu, gwarantując ciągłość dostaw wody pitnej. Jest to nie tylko wymóg prawny. Jeśli chcesz, aby twoja firma była społecznie odpowiedzialna, musisz zagwarantować dostęp do wody, która pozytywnie wpływa na organizm i zdrowie pracownika. W wyniku zaistniałej sytuacji przedsiębiorstwa angażują coraz więcej zasobów. Co skutkuje wzrostem kosztów pracy, bieżącej obsługi i kosztów związanych z recyklingiem odpadów. Wyzwanie jest ogromne. Dlatego stworzyliśmy rozwiązania, które wpływają na większą kontrole zużycia i obniżenie wszystkich kosztów. Co więcej otrzymujesz wysoki standard wody pitnej.

V

Czym się zajmujemy?

Wdrażamy w organizacjach automatyczne bezbutlowe systemy dostawy wody pitnej.

Nasza misja jest prosta.

Chcemy uwolnić każde przedsiębiorstwo od wszystkich niepotrzebnych czynności związanych z bieżącą obsługą dostaw wody pitnej.

Dbamy o wysoki standard.

Dostarczany przez nas sprzęt został wyselekcjonowany przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży. Wybór uwarunkowaliśmy jest wysoką bezawaryjnością produktu oraz bezpieczeństwem. Wszystkie urządzenia i media filtracyjne posiadają wymagane certyfikaty, a także „nadprogramowe” atesty.

V

Jak wygląda sam proces?

Jakość dystrybutora

Kluczową rolę pełni niezawodność sprzętu. Dystrybutor powinien przede wszystkim odznaczać się wieloletnią bezawaryjnością. Urządzenia z naszej oferty wyposażone są w zbiorniki z grzałką opaskową, która nie ma styczności z wodą, dzięki czemu nie osadza się na niej kamień. Dodatkowo wszystkie zbiorniki w urządzeniach wykonane są z wysokiej klasy stali nierdzewnej, co gwarantuje wieloletnią eksploatację.

Wysoka jakość wody.

W systemie SmartWater instalujemy media filtracyjne renomowanego producenta, firmy 3M i K&K. Wkłady filtracyjne przygotowane są specjalnie pod kątem dystrybutorów filtracyjnych serwujących wodę do picia bezpośredniego. Ich skuteczność potwierdza szereg certyfikatów oraz atest PZH.

Doprowadzenia wody

do dystrybutora

W 90% przypadków woda dostarczana jest za pomocą elastycznego przewodu o średnicy 6 mm, który w praktyce wygląda jak przewód elektryczny. Aby łatwo można było go rozpoznać wykonany jest w kolorze niebieskim. Decydującą kwestią jest wybór renomowanego producenta. W bardziej zaawansowanych instalacjach na dużych obiektach wykonujemy instalacje rur hydraulicznych.

Korzystasz z systemu butlowego?

Testuj dystrybutor POU przez dwa tygodnie bezpłatnie!

 

Zadzwoń!

K&K Dystrybucja S.C.

Ptaszkowo 90

62-065 Grodzisk Wielkopolski

+48 508 197 688

+48 61 44 81 196

Copyright © 2022, K&K Dystrybucja S.C.

Polityka Prywatności.