O SMART WATER

O SMART WATER

Witamy w Smart Water!

Zajmujemy się wdrażaniem automatycznego systemu dostawy wody pitnej dla pracowników firm. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że woda w biurze czy na produkcji jest potrzebna, ale nie stanowi priorytetu w codziennym funkcjonowaniu firmy. To właśnie dlatego współpraca z nami uwalnia klientów od wszystkich niepotrzebnych czynności związanych z jej obsługą.

Dostarczany przez nas sprzęt został wyselekcjonowany przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży. Wybór uwarunkowaliśmy wysoką bezawaryjnością produktu oraz bezpieczeństwem jakościowym. Wszystkie urządzenia i media filtracyjne posiadają wymagane certyfikaty, a także „nadprogramowe” atesty.

Serwis Techniczny

To zespół ludzi z bogatym doświadczeniem, podzielony ze względu na typy zadań:

Zespół serwisowy

wykonuje przeglądy okresowe dystrybutorów zamontowanych u klienta, głównym zadaniem serwisantów jest wymiana mediów filtracyjnych, sanityzacja urządzeń oraz dokładne czyszczenie z zewnątrz i wymiana wyeksploatowanych elementów. Wszystkie czynności wykonywane przez ten zespół zawarte są w abonamencie SmartWater.

Zespół montażowy

wykonuje zarówno proste instalacje biurowe, zajmujące od 15 do 30 minut, jak i bardzo skomplikowane montaże w dużych zakładach produkcyjnych. Każdy montażysta posiada niezbędne uprawnienia do prac montażowych na wysokości oraz do obsługi urządzeń elektrycznych. Dodatkowo w każdym zespole montażowym jest technik z uprawnieniami specjalnymi. Dla naszych montażystów jedyną przeszkodą jest brak wody w budynku.